Kayserililer Kars'ta bakın ne yaptı?

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.'nin katkılarıyla Kars'ta düzenlenen Çocuk Şenliği büyük ilgi görüyor. Çocuklar güneşli havanın tadını doyasıya çıkarıyor.

Kayserililer Kars'ta bakın ne yaptı?

Kars Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin katkılarıyla hazırlanan Çocuk Şenliği, Şehir Stadyumunda devam ediyor. 1 Haziranda başlayan şenlik bugün son bulacak. 

Kayserililer Kars'ta bakın ne yaptı?

Etkinlik ile ilgili bilgi veren Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Genel Müdürü Av. İbrahim Sontaş, “Cuma günü Kayseri’den Kars’a geldik. Kars Valimiz Sayın Ziya Polat’ın organize ettiği bir etkinlik. Bizim buraya geliş amaçlarımızdan biri de Kars’ta böyle bir oluşum oluşturmak, Kars’ın çocuklarını böyle güzel etkinliklerle sürekli eğlendirmeye çalışmaktır. Böyle bir fikrin oluşturulması bizi ayrıca memnun etti. Buraya geldiğimiz günden beri sağ olsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Kars Valiliğimizin tüm birimleri bizlere çok destek oldular. Burada düzenlediğimiz 2 günlük etkinlik Kars’ın ciddi derecede bir potansiyeli olduğunu gördük. İnşallah burada gerçekleşen etkinlikteki malzemeler demirbaş tesliminin yapılmasıyla Kars’ta sürekli hale geleceğini düşünüyorum” dedi.

Kayserililer Kars'ta bakın ne yaptı?

Öte yandan etkinliğe katılan çocuklar kendileri için kurulan onlarca oyun alanlarında keyifli vakit geçiriyor. Etkinlikte hem eğlenceli hem de öğretici aktiviteleri gerçekleştiren çocukların mutlulukları yüzlerinden okundu.

Kayserililer Kars'ta bakın ne yaptı?