Kayserililer dikkat! Saatlerce elektrik kesintisi yaşanacak

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayserililer dikkat! Saatlerce elektrik kesintisi yaşanacak
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (1 Şubat) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Melikgazi, İncesu, Pınarbaşı ve Tomarza ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İşte kesinti yapılan ilçeler:    

Kayserililer dikkat! Saatlerce elektrik kesintisi yaşanacakKayserililer dikkat! Saatlerce elektrik kesintisi yaşanacak

Yine KCETAŞ saat 11.00-11.30-13.30-15.00’te yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Kocasinan, İncesu, Pınarbaşı ve Tomarza  ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İşte kesinti yapılacak ilçeler:

Kayserililer dikkat! Saatlerce elektrik kesintisi yaşanacakKayserililer dikkat! Saatlerce elektrik kesintisi yaşanacakKayserililer dikkat! Saatlerce elektrik kesintisi yaşanacak