Kayserililer dikkat! KCETAŞ açıkladı, 10 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak!

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayserililer dikkat! KCETAŞ açıkladı, 10 ilçede elektrik kesintisi yaşanacak!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (8 Kasım) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Melikgazi,Yeşilhisar, Yahyalı, Hacılar, Kocasinan, Akkışla, Develi,Tomarza, Sarıoğlan ve Pınarbaşı ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!

Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!