Kayseri'ye geliyor...

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, zirveye katılmak için Kayseri'ye geliyor. Zirve öncesi ASKON Başkanı Ali Özcan'ın açıklamaları ise akıllarda soru işaretleri bıraktı.

Kayseri'ye geliyor...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Kayseri Şubesi tarafından düzenlenen Kültepe Ekonomi Zirvesi’nde konuk Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati olacak. ASKON Kayseri Başkanı Ali Özcan konuya ilişkin yaptığı açıklamada zirvenin önemine değindi.

Kayseri'ye geliyor...
BU SÖZLER KİME YA DA KİMLERE: TARİH DESTEK OLANLARI DA KÖSTEK OLANLARI DA YAZACAK
Başkan Özcan, "Bizlere inansalar da inanmasalar da biz bu zirveyi Dünya’ya duyuracağız. İlk 5 yıllık periyotta yerel, ikinci 5 yıl ulusal, üçüncü 5 yıllık planlarımızda uluslararası boyuta taşımak için çıktığımız yolda ilk yıllarla birlikte ulusal çizgide bir zirve ortaya koyduk. Bu yıl düzenleyeceğimiz 4. Kültepe Ekonomi Zirvemiz ile uluslararası platform için ilk adımımızı atmış bulunmaktayız. Hazine ve Maliye Bakanımız, Dışişleri Bakan Yardımcımız, 5 farklı ülkenin büyükelçileri, Türki Cumhuriyetlerde iş yapan temsilcilerimiz ve 81 vilayetten katılım gösterecek yüzlerce iş dünyası temsilcileri bugün itibariyle şehrimize gelmeye başladılar. Otellerimiz doldu, esnaflarımız yöresel ürünlerini satmaya başladı. Bu organizasyon Kayseri’nin 15-20 yıllık yakın zamanda altın harflerle tarihteki yerini bulacak! Bu tarih destek olanları da, köstek olanları da yazacak. ‘Kültepe’ markasını şehrimize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kültepe Anadolu’nun imzasıdır ve ticaret ile ekonominin mihenk taşıdır.” açıklamasında bulundu. Başkan Ali Özcan,  desteklerini için valilik ve merkez belediye başkanlarına teşekkür etti. Diğer yandan zirve Cuma günü Kayseri’de 400’ü aşkın iş insanının katılımıyla gerçekleştirilecek.

Kayseri'ye geliyor...

Kayseri'ye geliyor...