Kayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecek

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecek
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (3 Kasım) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Bünyan, Sarıoğlan, Develi, Yeşilhisar, İncesu, Pınarbaşı, Talas, Tomarza, Kocasinan ve Yahyalı  ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İŞTE KESİNTİ YAPILAN İLÇELER:Kayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecekKayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecekKayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecekKayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecekKayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecekKayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecekKayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecekYine KCETAŞ 12.30-13.00-13.30-13.45-14.00-16.00 saatlerinde de yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Develi, Talas, Sarıoğlan, Yahyalı, Kocasinan ve Talas ilçelerinin  bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İŞTE KESİNTİ YAPILACAK İLÇELER:Kayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecekKayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecekKayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecekKayseri'nin yüzlerce mahallesinde elektrikler kesilecek