Kayseri'nin yeni vekilinden mesaj var: Ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz...

Kayseri'nin yeni Milletvekili Mahmut Arıkan'dan açıklama...

Kayseri'nin yeni vekilinden mesaj var: Ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

CHP Listesinden seçime giren ve Milletvekili seçilen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, 14 Mayıs seçimleri sonrası açıklama yaptı. Destek veren herkese teşekkür eden Arıkan, "Seçim sürecindeki duamız, kazasız belasız bir seçimin yaşanması ve kazananla kaybedenin kardeşlik ve dostluk hukuklarını aynen muhafaza etmeleriydi. Çok şükür öyle de oldu, milletimiz büyük bir olgunluk ve vakar içinde siyasi tercihlerini sandığa yansıttı ve kayda değer bir olumsuzluk yaşanmadı." dedi. 

Kayseri'nin yeni vekilinden mesaj var: Ekmediğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz...

" Seçimde görev yapan kişi ve kurumlar ile siyasi partilerimizin temsilcileri de sandığa giren iradenin sonuçlara yansıması için azami bir gayret gösterdiler." diyen Arıkan," Bu güzel ortamın sağlanmasından dolayı hangi partiye veya hangi adaya oy vermiş olursa olsun tüm hemşehrilerimize ve gerek bizimle aynı listede ve gerekse diğer partilerin listelerinde yarışan aday arkadaşlarımızın hepsine teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 

Sonuçların hayırlı olması temennisinde de bulunan Arıkan, şunları aöyledi: Sonuçlar milletimize hayırlı olsun. Uzun bir süreden beri gecesini gündüzüne katarak seçim kampanyamızda bizlere destek olan tüm Millet İttifakı mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. Siyasete girerken milletimize ve ekmeğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz memleketimize hizmet etmeyi hedeflemiştim. Cenab-ı Allah bu hedeften ayırmasın. 

Kayseri'nin yeni vekilinden mesaj var: Ekmediğini yediğimiz, suyunu içtiğimiz...

Milletvekili ikinci tur seçimlerine de dikkat çeken Arıkan, "İki hafta sonra yapılacak ikinci tur seçimlerinin de iyilik ve güzelliğin yarıştığı bir seçim olarak geçmesini ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum… Selam ve saygılarımla…" dedi.