Kayseri'nin yeni Müdürü çalışma yöntemini açıkladı!

Aksaray'dan Kayseri'ye atanan ve dün kentteki görevine başlayan yeni Müdür Bülent Saklav, çalışma yöntemini açıkladı. Adalet vurgusu dikkat çekti. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'nin yeni Müdürü çalışma yöntemini açıkladı!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'de Tarım ve Orman Müdürü değişti. Mustafa Şahin'in, İzmir'e atanmasının ardından yeni Müdür Bülent Saklav oldu. Saklav, dün yeni görevine başladı. Göreve başlamasının ardından hedeflerini ve çalışma yöntemini açıklayan Saklav, adalet, uyum ve takım ruhu vurgusu yaptı. 

Kayseri'nin yeni Müdürü çalışma yöntemini açıkladı!

Saklav, 'Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı’nın kıymetli teklifleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın’ın tensipleri ile atandığım Kayseri İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım. Öncelikle görevi devraldığım Sayın Mustafa Şahin’e emekleri ve hizmetleri için teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dilerim. Ticaretin, sanayinin yanında tarım ve hayvancılığında önemli merkezlerinden biri olan Anadolu’nun kadim kenti Kayseri’de görev yapacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşamaktayım. Bu onurlu görevi çok kıymetli mesai arkadaşlarımla birlikte sevgi, saygı ve uyum içinde yürüteceğimize yürekten inanıyorum. Ben ve ekip arkadaşlarım takım ruhu ile hareket ederek Kayseri tarımını ve çiftçisini daha ileri noktalara taşımak hedefiyle daima en iyisini yapma gayreti içerisinde olacağız. Değerli üreticilerimizle gönül birliği, dayanışma, yardımlaşma, adalet, hakkaniyet, hoşgörü ile işbirliği yaparak üretmeye devam edeceğiz' şeklinde konuştu. 

Kayseri'nin yeni Müdürü çalışma yöntemini açıkladı!

YENİ MÜDÜR NEYİN SÖZÜNÜ VERDİ! 

Özveriyle çalışacağının sözünü de veren Kayseri Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav, şu ifadeleri kullandı: Bu yolda Bakanlığımız, Valimiz, Milletvekillerimiz, Kaymakamlarımız, Belediye Başkanlarımız, Ziraat Odası Başkanlarımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımız, Muhtarlarımız, Çiftçilerimiz, Tarım, Hayvancılık ve Gıda sektörü paydaşlarımızın da destekleriyle üreticilerimizin kalkınması için uyumlu, ahenkli ve özveriyle çalışacağım. Bu duygu ve düşüncelerle desteğini benden esirgemeyeceğine inandığım herkese teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.