Kayseri'nin o mahallelerine doğalgaz müjdesi!

Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım Sarıoğlan ilçesinde bulunan Tatıllı, Yıldırım ve Üzerli mahallelerinin doğalgaza kavuşacağının müjdesini verdi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde

Kayseri'nin o mahallelerine doğalgaz müjdesi!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Sarıoğlan Belediye Başkanı Bekir Ayyıldırım Sarıoğlan ilçesinde bulunan Tatıllı, Yıldırım ve Üzerli mahallelerinin doğalgaza kavuşacağının müjdesini verdi. Başkan Ayyıldırım, Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR ile yapılan görüşmelerle Tatıllı, Yıldırım ve Üzerli mahallelerine doğal gaz geleceğini duyurdu.

Sarıoğlan Beledye Başkanı ve 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın Sarıoğlan Belediye Başkan Adayı Bekir Ayyıldırım, ilçede bulunan Tatıllı, Yıldırım ve Üzerli mahallelerine müjdeli haberi paylaştı. Ayyıldırım, Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR ile yapılan görüşmelerle Tatıllı, Yıldırım ve Üzerli mahallelerine doğal gaz geleceğini duyurdu.

Kayseri'nin o mahallelerine doğalgaz müjdesi!

SOCAR ile yapılan görüşmeler sonucu çalışmaların yakın zamanda başlayacağının müjdesini veren Ayyıldırım, "SOCAR ile yapılan görüşmelerde Tatıllı, Yıldırım ve Üzerli mahallelerimizi doğalgaza kavuşturuyoruz. Çalışmalarımız en yakın zamanda başlayacaktır. Sarıoğlan İlçemizde bütün mahallelerimizi doğalgaza kavuşturmak için gerekli çalışmalara devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.