Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek...

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (8 Aralık) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Develi, Talas, Melikgazi, Tomarza, Sarıoğlan, Kocasinan, İncesu, Pınarbaşı ve Yahyalı ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İşte kesinti yapılan ilçeler:

Kayseri'nin o ilçelerinde elektrik kesilecek...Kayseri'nin o ilçelerinde elektrik kesilecek...Kayseri'nin o ilçelerinde elektrik kesilecek...

Yine KCETAŞ 13.00-13.30-14.30-15.30 saatlerinde de yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Develi, İncesu ve Kocasinan ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İşte kesinti yapılacak ilçeler:

Kayseri'nin o ilçelerinde elektrik kesilecek...Kayseri'nin o ilçelerinde elektrik kesilecek...