Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (9 Eylül) sabah saat 08.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Talas, İncesu, Pınarbaşı, Bünyan, Develi, Kocasinan, Sarız, Yahyalı, Tomarza ve Gemerek ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İŞTE KESİNTİ YAPILAN İLÇELER:Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!Yine KCETAŞ saat 11.30’da yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Kocasinan ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İŞTE KESİNTİ YAPILACAK İLÇELER:
Kayseri'nin o ilçelerinde elektrikler kesilecek!