Kayseri merkezli İstanbul, Bursa, Ankara ve Sivas'ta operasyon!

Kayseri merkezli 5 ilde operasyon düzenlendi. 2 aylık süren operasyonda 29 kişi tutuklandı. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Kayseri merkezli İstanbul, Bursa, Ankara ve Sivas'ta operasyon!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Emniyet Müdürlüğü, kamu düzeninin sağlanması ve suçlularla mücadele kapsamında ziynet eşyası, para ve silah hırsızlığı olayı ile ilgili olarak 2 aylık bir projeli  yürüttü.Yürütülen operasyonda 29 kişi tutuklandı.

Kayseri, İstanbul, Bursa, Ankara ve Sivas'ta operasyon!

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği ekipleri, Kayseri merkezli İstanbul, Bursa, Ankara, Sivas illerin de operasyon gerçekleştirdi. Operasyonda 35 şüpheli yakalanırken; 22 hırsızlık olayı da aydınlatıldı. Yapılan aramalarda; 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet çalınan tabanca ve 400 bin TL değerinde ziynet eşyası ele geçirildi. Ele geçirilen ziynet eşyaları tam ve eksiksiz olarak sahiplerine teslim edildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 35 kişiden 29’u tutuklanırken; 3 kişi adli kontrol şartıyla, 3 kişiden mahkemece serbest bırakıldı.

Kayseri, İstanbul, Bursa, Ankara ve Sivas'ta operasyon!

Kayseri Emniyet Müdürü, yaptığı açıklamada, halkın can ve mal güvenliği için her türlü olayın önlenmesi ve suça karışan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmaların kararlılıkla sürdürüleceğini belirtti.