Kayseri karanlığa boğulacak!

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri karanlığa boğulacak!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (19 Nisan) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla  Pınarbaşı, Talas, Yahyalı, Yeşilhisar, Hacılar, Sarız, Kocasinan, Bünyan, Sarıoğlan, Develi, Melikgazi, Felahiye ve İncesu  ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İşte kesinti yapılan ilçeler:    

Kayseri karanlığa boğulacak!Kayseri karanlığa boğulacak!Kayseri karanlığa boğulacak!Kayseri karanlığa boğulacak!Kayseri karanlığa boğulacak!Kayseri karanlığa boğulacak!Kayseri karanlığa boğulacak!

Yine KCETAŞ saat 13.00-13.30-14.00-14.30’ae yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Bünyan, Sarıoğlan, Kocasinan, Felahiye, Özvatan, Melikgazi, Develi ve Talas ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İşte kesinti yapılacak ilçeler:

Kayseri karanlığa boğulacak!Kayseri karanlığa boğulacak!Kayseri karanlığa boğulacak!Kayseri karanlığa boğulacak!