Kayseri dereceye giremedi

Kırşehir'de düzenlenen Okul Sporları Masa Tenisi Küçükler Türkiye Şampiyonası'nda Kayseri dereceye giremedi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Kayseri dereceye giremedi
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Okul Sporları Masa Tenisi Küçükler Türkiye Şampiyonası, aralarında Kayseri’den de giden 300'ün üzerinde sporcu ve antrenörün katılımıyla Kırşehir'de tamamlandı.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu faaliyet takviminde yer alan şampiyonaya, İstanbul, Edirne, Yalova, Erzurum, Bolu, Diyarbakır, Ordu, Bursa, Sakarya, Ankara, Kayseri, Konya, Batman, Bingöl, Çorum, Zonguldak, Kırıkkale, Manisa, Muğla, Aydın, Gaziantep, Adana, Trabzon, Samsun, Giresun, Adıyaman, Eskişehir, Tekirdağ ve Kırşehir'in yanı sıra KKTC'den sporcular katıldı.

Kayseri dereceye giremedi

Kırşehir Spor Salonu'nda gerçekleştirilen organizasyonda sporcular kıyasıya mücadele etti. 
Erkeklerde Gaziantep'ten Özel Benim Ortaokulu birinci, Ankara'dan Özel Nene Hatun Ortaokulu ikinci, Muğla'dan Türdü 100. Yıl Ortaokulu üçüncü olurken, kızlarda ise Bursa'dan Macide Gazioğlu Kükürtlü Ortaokulu birinciliği, Ankara'dan Özel Nene Hatun Ortaokulu ikinciliği, Sakarya'dan Şehit Mahmutbey Ortaokulu üçüncülüğü elde etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin, ödül töreninde yaptığı konuşmada, sakatlık ve herhangi bir sorun olmadan, misafirleri en iyi şekilde ağırlayarak müsabakaları tamamladıklarını belirtti.

Kayseri dereceye giremedi

Kırşehir'de masa tenisi branşının yaygınlaştığını vurgulayan Şahin, emeği geçenlere teşekkür etti.

Diğer yandan Kayserili öğrenciler ise dereceye giremedi.