Kayseri'den gitti gideli yüzü gülmüyor!

Kayserispor'un eski teknik direktörü Çağdaş Atan yönetimindeki Rams Başakşehir süper ligde çıktığı son 4 maçta da galibiyet yüzü görmedi. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Kayseri'den gitti gideli yüzü gülmüyor!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayserispor'un eski teknik direktörü Çağdaş Atan yönetimindeki Rams Başakşehir süper ligde çıktığı son 4 maçta da galibiyet yüzü görmedi. 2023 2024 Trendyol Süper Lig'in ilk 4 haftasında Kayserispor'da olan Çağdaş Atan 5. Haftada Kayserispor'dan ayrılarak Başakşehir kulübünün başına gitmişti. Kayserispor'da teknik direktörlük görevine ise Recep Uçar getirilmişti. Kayserispor Recep Uçar yönetiminde çıktığı 8 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik 2 mağlubiyet aldı. Kayserispor geride kalan 12 haftada topladığı 22 puanla süper ligde 6. Sırada yer aldı.

Başakşehir ise Çağdaş Atan yönetiminde çıktığı 9 maçta 2 galibiyet 3 beraberlik 4 mağlubiyet aldı. Kötü gidişata dur diyemeyen Başakşehir süper ligde çıktığı son 4 lig maçından da galibiyet alamadı. Çağdaş Atan yönetimindeki Başakşehir kulübü süper ligde 20 takım arasında 18. Sırada.

Kayserispor TV adlı sosyal medya hesabı konuya ilişkin yaptığı paylaşımda ise şu ifadelere yer verdi: "Çağdaş Atan, Süper Lig’de teknik direktör olarak çıktığı son 22 maçta sadece 3 galibiyet alabildi."