Kayseri'deki O firma 26 kişi alacağını duyurdu!

Kayseri'de faaliyet gösteren bir firma farklı alanlarda görevlendirilmek üzere 26 kişilik alım yapılacağını duyurdu. Peki, hangi alanlarda alım yapılacak? İstenen şartlar ne? Detaylar Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'deki O firma 26 kişi alacağını duyurdu!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Ülke genelinde olduğu gibi Kayseri'de de işsizlik sorunu devam ediyor. Ekonomik sıkıntıların yaşandığı şu günlerde kentte faaliyet gösteren bazı firmalar işçi alımı yapıyor. Okul gereçleri ve mobilya alanında faaliyet gösteren bir firmada toplamda 26 kişilik alım  yapacağını duyurdu. Okul gereçleri ve mobilyası üretmi yapan firmaya  pastal, kesim, kalıp çıkarabilecek deneyimli personel alınacağı belirttildi.
HANGİ ALANLARDA KAÇ KİŞİLİK ALIM YAPILACAK?
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi 37'nci caddede faaliyet gösteren Penguen firmasınca işçi alımı yapılacak alanlar ve kişi sayısı şu şekilde:
Terzi 8 kişi erkek, 23-55 yaş.
Mobilyacı 3 kişi erkek 23-55 yaş. 
Ahşap mobilya imalat ustası 3 kişi -23-55 yaş
Mobilya döşeme ustası 3 kişi 23-55
Gazaltı kaynakçısı 3 kişi 18-50 yaş. 
Elektrostatik boya operatörü 2 kişi 18-55 yaş
Tayar daire testere makine operatörü 4 kişi 25-55 yaş.
O firma 26 kişi alacağını duyurdu!Diğer yandan Feza reklam da 18-40 yaş aralığında farklı alanlarda görev yapacak işçi alımı yapacağını duyurdu. Kayseri İŞKUR'dan yapılan açıklamada ise "Başvuru yapmak ve görüşmek isteyen vatandaşlarımız resmi yönlendirme ve günlük gönderme işlemleri için İl Müdürlüğümüzü ziyaret edip İş ve meslek danışmanı arkadaşlarımızla görüşebilirler." denildi. 
O firma 26 kişi alacağını duyurdu!