Kayseri'de yarın festival var

Kayseri'nin Yahyalı ilçesi yarın Elma, Kültür ve Turizm Festivali'ne ev sahipliği yapacak. İki gün sürecek festivalde kimler sahne alacak? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de yarın festival var
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri cuma ve cumartesi günü festivale ev sahipliği yapacak. Festival Yahyalı ilçesinde gerçekleştirilecek. Bu yıl 2’ncisi yapılacak olan Yahyalı Elma, Kültür ve Turizm Festivali bu yıl da renkli görüntülere sahne olacak. Kayseri'de yarın festival varFestival akışı şöyle: 
22 Eylül Cuma
10.00- Çocuk Etkinlikleri
11.00- En İyi Elma Yarışması
16.30- Açılış-Hasat Başlangıcı
17.30-Kortej Yürüyüşü-Mehteran
18.00-Stant Ziyareti
18.30-İkram/Etli Bulgur Pilavı 
19.00- Halk Oyunları Gösterileri
19.30-Protokol Konuşmaları
20.00-Elma Yarışması Ödül Töreni
20.30-Elif Buse Doğan Konseri

23 Eylül Cumartesi:
17.00- Halk Koşusu
19.30- Aşıklar Atışması
20.30- Uğur IşılakKayseri'de yarın festival var2’incisi düzenlenecek olan Yahyalı Elma Kültür ve Turizm Festivali’ne ilişkin açıklamalarda bulunan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, bütün vatandaşları festivale davet ederken, “Festivalimiz hayırlı olsun. Elma tadında bir festival olacak. Bal tadında desem belki olmayacak ama elma gerçekten tatlı bir meyve. Dağıtılacak elmamızın sonu yok. Dünyanın en tatlı elması diyoruz. Bizim iddiamız budur. En lezzetli elmayı inşallah misafirlerimize dağıtacağız. Allah ‘verirseniz, artırırım’ diyor. Yahyalı olarak söylüyorum; hediye olarak dağıtmayı seven bir yapımız var. Gelen misafirlerimizin hepsine elma ikramımız olacak.” şeklinde konuştu.
Kayseri'de yarın festival var