Kayseri'de ücretsiz sinema etkinliği!

Zafer Partisi Kayseri İl Başkanlığı Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'da Atatürk için mevlit okutacak. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Kayseri'de ücretsiz sinema etkinliği!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Zafer Partisi Kayseri İl Başkanlığı Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'da Atatürk için mevlit okutacak. Zafer Partisi Kayseri il teşkilatı Atatürk’ün vefat yıldönümü, Atatürk haftası ve cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında Atatürk’ü çeşitli etkinliklerle anacağını duyurdu.

Kayseri'de ücretsiz sinema etkinliği!

Zafer Partisi'nden alınan bilgiye göre Zafer Partisi Kayseri teşkilatları 10 Kasım günü resmi anmalara ilaveten gün boyu stant açacak, stantta gençlere nutuk ve Atatürk temalı kitap ayracı dağıtacak, 10 Kasım günü ikindi namazı öncesinde Hunat Camisinde Atatürk ve tüm şehitler için mevlit okutulacak ve lokum dağıtılacak, aynı gün akşam seansında ise Atatürk filmine gençleri ücretsiz götürerek toplu film izleme faaliyeti yapacak.

Kayseri'de ücretsiz sinema etkinliği!

Zafer Partisinden yapılan açıklamaya göre, Zafer Partisinde Cumhuriyetin 100. Yılı nedeniyle Cumhuriyet, Atatürk ve Türk milliyetçiliği konulu seminer ve konferanslar da yapıyor, iki haftada bir yapılan konferanslara parti teşkilatları ve parti dışından yoğun katılımlar olmaktadır. Zafer Partisi Cumhuriyetin 100. yılı ve Atatürk’ü anma faaliyetlerini çeşitli etkinliklerle yıl boyu devam ettireceğini açıkladı. Zafer Partisi tüm Kayserilileri Zafer Partisi etkinliklerine katılmaya davet etti.