Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (6 Mayıs) sabah saat 08.30 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarız, Felahiye, Develi, Özvatan, Sarıoğlan, Yahyalı, Talas, Tomarza ve Gemerek ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İşte kesinti yapılan ilçeler:    

Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!

Yine KCETAŞ saat 10.30-11.00-11.30-12.00-13.30-15.00’de yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Felahiye, Özvatan ve Melikgazi ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İşte kesinti yapılacak ilçeler:

Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek!