Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (1 Kasım) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Develi, İncesu,Melikgazi, Sarıoğlan, Yeşilhisar, Pınarbaşı, Akkışla, Kocasinan, Talas, İncesu, Bünyan ve Tomarza  ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İŞTE KESİNTİ YAPILAN İLÇELER:Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...Yine KCETAŞ 10.30-12.00-13.00-13.30-14.00-15.10 saatlerinde de yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Talas, Sarıoğlan, Kocasinan, Develi, Pınarbaşı ve Melikgazi  ilçelerinin  bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İŞTE KESİNTİ YAPILACAK İLÇELER:Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...Kayseri'de tüm gün elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler...