Kayseri'de sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü tarafından Kayseri'nin 5 günlük hava tahmin raporu yayımlandı. Kayseri'yi hafta içi nasıl bir hava bekliyor? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Sonbahar mevsimin son ayında, kış mevsimine sayılı günler kala hava Kayseri’de nasıl olacak? Mevsim sıcaklıklarının üzerinde seyrettiği şu günlerde sabah ve akşam saatlerinde hafif serinlikler olsa da Kayseri’deki hava için henüz tam anlamı ile ‘soğuk’ demek doğru değil. Ara ara yağmur yağsa da sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde seyrediyor. Peki bu hafta kış kendini hissettirmeye başlıyor mu, Kayseri’de hava nasıl olacak? Soruların yanıtını Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü verdi. 

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünde  yapılan açıklamada Kayseri’de havanın parçalı ve az bulurlu geçeceği tahmin edilirken, sıcaklıkların mevsim normallerinin 8 ila 11 derece üzerinde seyredeceği bekleniyor. En yüksek sıcaklığın 24 derece en düşük sıcaklığın ise 4 derece olacağı ifade edildi.

Pazartesi: parçalı ve az bulutlu en yüksek 24 derece, en düşük 4 derece
Salı: Az bulutlu ve acık yüksek 21 derece, en düşük 5 derece
Çarşamba: Parçalı ve az bulutlu 4en yüksek 21 derece, en düşük 7 derece
Perşembe: parçalı ve az bulutlu en yüksek 23 derece, en düşük 6 derece
Cuma: parçalı ve az bulurlu en yüksek 23 derece, en düşük 6 derece


Kayseri'de sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde