Kayseri'de lezzetli mücadele

Kayseri'de Anneler Günü dolayısıyla Yaprak Sarma Yarışması düzenlendi. En lezzetli yaprağı kim yaptı? Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Kayseri'de lezzetli mücadele

KUMSmall AVM tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Yaprak Sarma Yaırşması’nda Kayserili anneler, en lezzetli yaprağı sarmak için hünerlerini sergiledi.

Kayseri'de lezzetli mücadele

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük karma AVM’si KUMSmall AVM’de Anneler Günü dolayısıyla düzenlenen yarışmanın sunuculuğunu ünlü isim Şoray Uzun yaptı. Uzun’un eğlenceli sunumu; AVM’ye gelen misafirlere keyifli anlar yaşattı.

Kayseri'de lezzetli mücadele

Yarışma hakkında bilgiler veren KUMSmall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sarıkaya, "Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz. KUMSmall Alışveriş Merkezi’nde bu yıl üçüncüsünü düzenliyoruz Yaprak Sarma Yarışması’nın. İnşallah AVM’de bulunanlara renkli dakikalar yaşatacak. Alışveriş merkezimiz sadece ticari anlamda faaliyet göstermiyor, Kayseri’nin kültür, sanat, eğlence hayatına katkıda bulunmaya devam ediyor. Kayseri ve bölgede mobilyamızı tüm dünyaya toptan satmak için yapılmış olan bu AVM, artık fuarlar, etkinlikler AVM’si. Günü, zamanı geldiğinde bunları uygulamaya devam ediyoruz. Katılımcılara teşekkür ediyoruz, 500’den fazla müracaat oldu. Yaklaşık 180 tanesi, seçilerek finale geldi. İnşallah içlerinden en lezzetli, sunumu en güzel olanı jüri üyeleri seçecekler ve hediyelerini takdim edeceğiz" dedi.

Kayseri'de lezzetli mücadele

500 katılımcının olduğu yarışmada finale seçilen 180 yaprak sarması, jüri önüne çıktı. Dereceye girenlere özel ödüller verilirken, yarışmaya katılan tüm annelere de çeşitli hediyeler verildi.

Kayseri'de lezzetli mücadeleKayseri'de lezzetli mücadele