Kayseri'de korku dolu anlar

Kayseri'de bomba paniği... Vatandaşlar korku dolu anlar yaşadı. Bir annenin yardımına polis ekipleri koştu. Detaylar Kayseri Olay!ın Kayseri haberinde.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Kayseri'de korku dolu anlar

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde orduevi yakınlarında bırakılan şüpheli çanta polisi alarma geçirdi. Fünye ile patlatılan çanta boş çıkarken, bu sırada olayı fark eden bir kadın, polis şeridinin içerisindeki arabanın içerisinde uyuyan çocuğunu alarak uzaklaştı.

Kayseri'de korku dolu anlar

Kocasinan ilçesine bağlı Sahabiye Mahallesi Ahmet Paşa Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, orduevinın yanındaki otoparkta çanta gören vatandaşlar durumu haber verdi. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekipler caddeyi trafiğe kapatıp yolda güvenlik önlemi alarak meraklı vatandaşları uzaklaştırmaya çalıştı.

Kayseri'de korku dolu anlar

Kalabalığı gördü, çocuğu aklına geldi

Bu sırada kalabalığı görerek polislerin yanına gelen bir kadın, polis şeridinin içerisinde kalan araçlarında çocuğunun uyuduğunu söyleyerek polis ekiplerinden yardım istedi. Ekiplerle beraber araca giden kadın, arka koltukta uyuyan çocuğunu alarak uzaklaştı. Uykusundan uyanan ve ne olduğunu anlayamayan çocuğun şaşırması da kameraya yansıdı.

Kayseri'de korku dolu anlar

Çanta fünye ile patlatıldı

Özel elbise giyerek çantanın yanına giden bomba imha uzmanı, fünye yerleştirdi. Çanta kontrollü bir şekilde patlatılırken, boş çıktı. Cadde yeniden trafiğe açılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı

Kayseri'de korku dolu anlar