Kayseri'de gece yarısı itibariyle başlayacak! Önlemlerinizi alın

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), Kayseri'nin birçok ilçesinde haftanın ilk gününde sabah saatlerinden itibaren elektrik kesintisi yaşanacağını paylaştı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de gece yarısı itibariyle başlayacak! Önlemlerinizi alın

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (8 Haziran Pazartesi) gece saat 02.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Melikgazi, Kocasinan, Tomarza, Bünyan, İncesu ve Yahyalı ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yapacak. 

Yine KCETAŞ tarafından yapılan açıklamada elektriklerin en geç saat 18.00’e kadar gelmesi bekleniyor. 
 

İşte elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler: 

Kayseri'de gece yarısı itibariyle başlayacak! Önlemlerinizi alınKayseri'de gece yarısı itibariyle başlayacak! Önlemlerinizi alınKayseri'de gece yarısı itibariyle başlayacak! Önlemlerinizi alınKayseri'de gece yarısı itibariyle başlayacak! Önlemlerinizi alınKayseri'de gece yarısı itibariyle başlayacak! Önlemlerinizi alın