Kayseri'de elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler…

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler…

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (5 Aralık) sabah saat 09.00 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla Melikgazi, Hacılar, Develi, Bünyan, Talas, Kocasinan, İncesu, Tomarza, Yahyalı ve Gemerek ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İşte kesinti yapılan ilçeler:Kayseri'de elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler…Kayseri'de elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler…Kayseri'de elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler…Kayseri'de elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler…

Yine KCETAŞ 13.00-13.30-14.00-14.30 saatlerinde de yatırım çalışmaları ve bakım onarım çalışmaları sebebi ile Develi ve Kocasinan ilçelerinin bazı mahallelerinde kesintiler yapılacağını ifade etti.

İşte kesinti yapılacak ilçeler:Kayseri'de elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler…Kayseri'de elektrikler kesilecek! İşte o ilçeler…