Kayseri'de bugün sağanak yağmur var! Yağmur hangi ilçelerde etkili olacak?

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de bugün sağanak yağmur var! Yağmur hangi ilçelerde etkili olacak?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'de kar yağışının etkili olmaması ve hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi insanları endişelendirirken meteorolojiden alınan verilere göre bugün sabah ve gece saatlerinde parçalı ve çok bulutlu, bölge genelininin parçalı ve sağanak yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 18 derece, en düşük sıcaklık ise 6 derece olacak.

Bölge genelininçok bulutlu, zamanla parçalı ve az bulutlu, batı kesimlerin sabah saatlerinden, doğu kesimlerin ise öğle saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normalleri üzerinde seyredeceği ön görülüyor. Rüzgar batılı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Bugün Kayseri'de nasıl bir hava var? İşte detaylar