Kayseri'de bugün hava nasıl olacak?

Hava durumu ile ilgili detaylar Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Kayserili vatandaşları bugün nasıl bir hava bekliyor? Detaylar Kayseri Olay haber merkezi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde.

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'de kar yağışının etkili olmaması ve hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi insanları endişelendirirken meteorolojiden alınan verilere göre bugün serin ve bulutlu bir hava öngörülüyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 12 derece, en düşük sıcaklık ise -1 derece olacak.

Bölge genelinin az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer sisli ve puslu geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği öngörülüyor. Rüzgar güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Sis-Pis-Uyarısı: Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde pus, yer yer sis hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak?