Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? İşte detaylar

Hava durumu ile ilgili detaylar Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Kayserili vatandaşları bugün nasıl bir hava bekliyor? Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde.

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? İşte detaylar
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'de kış aylarının gelmesiyle beraber hava sıcaklıkları hissedilir derecede düşüşe geçti.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 5 derece, en düşük sıcaklık ise -5 derece olacak.

Bölge genelinin  parçalı ve az bulutlu, sabah ve gece saatlerinde yer yer sisli ve puslu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin civarında seyredeceği bekleniyor. Rüzgar kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği bekleniyor.

Sis-Pus, Buzlanma ve Don Uyarısı: Bölge genelinde sabah ve gece saatlerinde pus, yer yer sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ulaşımda aksamalar vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? İşte detaylar