Kayseri'de bugün hava durumu

Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Hava durumuna ait detayları Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü yayımladı. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de bugün hava durumu
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'de ilkbahar  mevsmine girdiğimiz nisan ayında hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye başladı. Meteorolojiden alınan verilere göre bugün sabah ve gece saatlerinde parçalı ve az bulutlu  geçeceği tahmin ediliyor.

Sabah ve akşam saatlerde serinliğin iyice kendini hissettirdiği bugünlerde işte ilimizde beklenen hava durumu; Kayseri Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgilere göre; Kayseri'de en yüksek sıcaklık 25 derece, en düşük sıcaklık ise 6 derece olacak.

Bölge genelinin  parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklığı mevsim normalleri üzerinde seyredeceği ön görülüyor. Rüzgar güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Uyarı: Bölgemizde yüksek kar örtüsü bulunan dik yamaçlarda çığ tehlikesi bulunduğundan yaşanabilecek olumsuzluklara karşı yetkililer ile vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.

Kayseri'de bugün hava durumu