Kayseri'de 'adaylık' karşılaması

İncesu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının İncesu Belediye Başkan Adayı Mustafa İlmek, Erciyes Kültür Merkezinde yapılan Aday Tanıtım töreni sonrası ilçede, oluşturulan araç konvoyu ile karşılandı. Detaylar Kayseri Olay'ın haberinde.

Kayseri'de 'adaylık' karşılaması
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İncesu Belediye Başkanlığına Cumhur İttifakının adayı olarak gösterilen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, Erciyes Kültür Merkezinde yapılan Aday Tanıtım töreni sonrası binlerce kişinin oluşturduğu araç konvoyu karşılandı. İncesu Gönenkent kavşağında karşılanan Başkan İlmek için yüzlerce araçlık konvoy oluşturuldu.

Kayseri'de 'adaylık' karşılaması

İlçe Meydanına kadar oluşan araç kuyruğu ile seçim otobüsünde halkı selamlayan İncesu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının İncesu Belediye Başkan Adayı Av. Mustafa İlmek, ilçe meydanında kendisini bekleyen meşaleli vatandaşlar tarafından karşılandı.

Kayseri'de 'adaylık' karşılaması

‘Ekmek vermek suç mu?‘

 ‘İlmek Başkan’ sloganlarıyla karşılanan Başkan Mustafa İlmek ilçe meydanında yaptığı konuşmada  “Biz, bu halka güzel hizmetler sunmuşuz ki, sizler meydanları doldurmuşsunuz. Gelin hep birlikte bu ilçeye hizmet edelim. Biz bu millete hasbi ve harbi olduk. Herkesin kardeşiyiz ve herkesle yol yürüme kararımız var. Bizler yeni şeyle söylüyoruz. Bakanlıklarımız, Başkanlıklarımız ve Cumhurbaşkanımız desteğiyle her şeyi biz yaparız. 5 yıl bir süre geçirdik. Allah’tan gelenin kahrı da hoş. Lütfu da hoş. 2 yıl pandemi yaşadık. Sonrasında asrın felaketi deprem yaşadık. Ancak yılmadık, gecemizi gündüzümüze kattık. Bunlar yapamaz diye el ovuşturanlar şimdi meydana çıkmışlar.  Bizler görevimiz boyunca kimseyi ötekileştirmedik. Belediyemize gelenin sorununu dinledik. Elimizden geldiğince problemleri çözmeye çalıştık. Sorununu çözemediğimizden özür diledik, çay ikram ettik. Kavga, iftira, yalan ile işimiz olmadı, olanlarla da işimiz olmayacak. Biz bugüne kadar konuşmadıysak teşkilat ahlakımızdan konuşmadık. Birileri meydanı boş buldu. Meydanına hükmü bizdedir. Kapı kapı çalışacağız. Giremeyeceğimiz bir ev yok. Çünkü biz çalıştık, ekmek verdik. Kimsenin ekmeği ile oynamadık. Bu halkın insanlarına ekmek vermek suç mu? Ekmeğin kıymetini ekmeğe sarılan bilir. Çalışan mesai arkadaşlarıma hayat standartlarına uygun maaş vermek suç mu?  Siz benim yanımda yürüyün, bakın bu İncesu daha nasıl gelişecek” diye konuştu.

Kayseri'de 'adaylık' karşılaması

Konuşmanın ardından AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Koç tarafından dua edildi ve kurban kesildi.

Kayseri'de 'adaylık' karşılaması