Kayseri'de 429 yangın çıktı

Kayseri İtfaiye Daire Başkanlığı ekim ayı istatistiklerini paylaştı. Ekipler ekim ayı içerisinde kaç olaya müdahale etti? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de 429 yangın çıktı
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri İtfaiye Daitre Başkanlığı ekipleri ekim ayı istatistik raporunu açıkladı. 17 istasyon, 55 araç ve 347 personel ile hizmet veren İtfaiye Daire Başkanlığı ekim ayınca kaç olaya müdahale etti? 

Kayseri'de 429 yangın çıktı

İtfaiye Daire Başkanlığı ekim ayı içerisinde 429 yangına müdahale etti. Yine ekipler aynı ay içerisinde 85 trafik kazası ve 9 su baskınına müdahalede bulunurken, 268 kurtarma ve 8379 eğitim ile 90 denetim gerçekleştirdi. 

Kayseri'de 429 yangın çıktı

Kayseri İtfaiye Daire Başkanlığı hakkında
Vizyonu: Afet öncesi, eğitim faaliyetleri ve yangın önlem amaçlı kontrolleri ile afet sonrası,  modern araçları, teknolojik ekipmanları, eğitimli ve tecrübeli personeliyle sürekli iyileştirmeyi kurum politikası olarak benimsemiş, dünya çapında, öncü bir itfaiye teşkilatı olmak.

Misyonu: Her türlü itfai olaya, uluslararası standartların öngördüğü sürede, etkin müdahale etmek. 
İtfai olaylara etkin müdahale edecek nitelikte eğitimli ve tecrübeli itfaiyecileri yetiştirmek,
Afetlerde oluşabilecek maddi zarar ve can kayıplarını en az düzeyde tutmak için Yangın Önlem ve bilinçlendirme faaliyetlerini gerçekleştirmek suretiyle
Kayseri'nin ve Kayseri halkının hizmetinde olmaktır.