Belki bu sefer durur: Ehliyetine el konulmasına rağmen sürücü koltuğuna geçen sürücü kaza yaptı!

Kayseri'de ehliyetine 2041 yılına kadar ehliyetine el konulmasına rağmen sürücü koltuğuna geçmekten vazgeçmeyen, drift yaparak trafiği tehlikeye düşüren sürücü bu kez kaza yapınca yakayı ele verdi. Şahsı 115 bin TL idari para cezası yazıldı. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde...

Belki bu sefer durur: Ehliyetine el konulmasına rağmen sürücü koltuğuna geçen sürücü kaza yaptı!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri’de 2041 yılına kadar ehliyetine el konulmasına karşın sürücü koltuğuna oturmaktan vazgeçmeyen ve drift yaparak trafiği tehlikeye düşüren sürücü bu kez kaza yaptı. 

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri bir sürücünün Talas ilçesinde ve Adliye civarında drift atarak, trafiği tehlikeye düşürdüğü ve Talas Atatürk Bulvarı’nda bir araca çarpıp kaçtığı ihbarını aldı. Ekipler tarafından yapılan çalışmalarda; sürücü kovalamaca sonucu araçla birlikte yakalandı. Alkol kontrolünü reddeden şahsın daha öncesinden ehliyetine 2041 yılına kadar el konulduğu tespit edildi.

Şahsa Karayolları Trafik Kanunu’nun ilgili maddeler gereğince toplam 115 bin 830 TL idari para cezası uygulanırken, otomobil trafikten men edildi.