Kayseri'de 11 ilçe ve onlarca mahallede elektrik olmayacak!

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi yapılacağını paylaştı. Peki bunlar hangi ilçeler? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

Kayseri'de 11 ilçe ve onlarca mahallede elektrik olmayacak!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk Anonim Şirketi (KCETAŞ), vatandaşları yaşanacak elektrik kesintilerine ilişkin uyardı. Kayseri’nin bazı ilçelerinde ve mahallelerinde planlı elektrik kesintisi yapılacak. KCETAŞ yaptığı açıklamada bugün (7 Mayıs) sabah saat 08.30 itibari ile bakım onarım ve yatırım çalışmaları dolayısıyla İncesu, Kocasinan, Gemerek , Pınarbaşı, Develi, Özvatan, Melikgazi, Sarıoğlan, Sarız, Yeşilhisar, Yahyalı ilçelerinin bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yaptı.

İşte kesinti yapılan ilçeler:    

Kayseri'de 11 ilçe ve onlarca mahallede elektrik olmayacak!Kayseri'de 11 ilçe ve onlarca mahallede elektrik olmayacak!Kayseri'de 11 ilçe ve onlarca mahallede elektrik olmayacak!Kayseri'de 11 ilçe ve onlarca mahallede elektrik olmayacak!Kayseri'de 11 ilçe ve onlarca mahallede elektrik olmayacak!