Kayseri 100. yıl platformundan açıklama...

'Kayseri 100. Yıl Platformumuz, Cumhuriyetimizin 100. Yılında Atatürk Cumhuriyeti yolunda Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimini, demokrasi ve güçlendirilmiş parlamenter sistem seçimi olarak görmektedir'... Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bültenimizde...

Kayseri 100. yıl platformundan açıklama...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri 100. yıl platformu 'Çok Önemli' başlığı ile bir not yayımladı. Notta 2. tur seçimlerine vurgu yapan platform yaptığı açıklamada:

 "ÇOK ÖNEMLİ, DEMOKRASİ Mİ, TEK ADAM YÖNETİMİ Mİ?

  Kayseri 100. Yıl Platformumuz, Cumhuriyetimizin 100. Yılında Atatürk Cumhuriyeti yolunda Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimini, demokrasi ve güçlendirilmiş parlamenter sistem seçimi olarak görmektedir.

NEDEN Mİ?

Ahlaklı ve adil yönetimi sağlamak için, Anayasa'nın ilk 4 maddesini korumak için, terör örgütlerini (PKK, FETÖ, IŞİD) yok etmek için, ülkemizin Göçmenistan olmaması için, görevlendirmelerde sadakat yerine liyakatın esas alınması için, uyuşturucuya ve yolsuzluğa son vermek için, devlet kurumlarının tümüne TC'yi yerleştirmek için, vatanını sevenlere sahip çıkmak için, güçlü meclis, güçlü yargı, güçlü yürütmeyi sağlamak için, birleşe birleşe kazanmak için." İfadelerine yer verdi.

Kayseri 100. yıl platformundan açıklama...