KASKİ uyardı! Yarın o ilçede 4 saat sular kesilecek

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 02 Şubat Cuma günü o ilçeye bağlı mahallelerde planlı su kesintisi yaşanacağını duyurdu. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırlanan Kayseri haber bültenimizde...

KASKİ uyardı! Yarın o ilçede 4 saat sular kesilecek

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 02 Şubat Cuma günü Hacılar  ilçesine bağlı o mahallelerde planlı su kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada Hacılar ilçesine bağlı o mahallelerde içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle belirli bir süre su iletimi sağlanamayacağı kaydedildi.

Kesintinin 13.30 ile 17.30 saatleri arasında yapılacağı ve abonelerin kesintiden daha az etkilenmeleri için gerekli tedbirleri almaları gerektiği vurgulandı.

Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Hacılar ilçesi'ne bağlı Aşağı, Beğendik, Yukarı ve Yediağaç Mahalleleri'nde (Kısmen) içme suyu depo temizlik çalışması nedeniyle 02.02.2024 tarihinde 13.30 ile 17.30 saatleri arasında Planlı Su Kesintisi yaşanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz..

 

KASKİ uyardı! Yarın o ilçede 4 saat sular kesilecek