KASKİ uyardı! O ilçelerde sular kesilecek...

Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü içme suyu depo temizlik çalışması nedeniyle planlı su kesintisi yapılacağını duyurdu. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırlanan Kayseri haber bültenimizde..

KASKİ uyardı! O ilçelerde sular kesilecek...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (KASKİ), vatandaşlara uyarılarda bulundu. Kocasinan  ve Melikgazi ilçesinde planlı su kesintisi yapılacağını paylaşarak vatandaşları bilgilendirdi.

Bu kapsamda Talas ilçesine bağlı Başakpınar Mahallesi'nde 21 Kasım Salı günü saat 14:00 ile 17.00 arasında planlı su kesintisi yapılacak. Melikgazi ilçesine bağlı Büyükbürüngüz Mahallesi'nde 21 Kasım Salı günü saat 09.00 ile 12.00 arasında planlı su kesintisi yapılacak. 

KASKİ uyardı! O ilçelerde sular kesilecek...
Konuya ilişkin KASKİ’den yapılan yazılı açıklamada şu ifadeler kullanıldı; "Başakpınar Mahallesi'nde içme suyu depo temizlik çalışması nedeniyle 21.11.2023 (SALI) tarihinde 14.00 ile 17.00 saatleri arasında planlı su kesintisi yaşanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz."

KASKİ uyardı! O ilçelerde sular kesilecek...

Büyükbürüngüz Mahallesi'nde içme suyu depo temizlik çalışması nedeniyle 21.11.2023 (SALI) tarihinde 09.00 ile 12.00 saatleri arasında planlı su kesintisi yaşanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.