KAP üzerinden açıkladı! Sektöründe bu belgeye sahip ilk ve tek şirket

Kayseri'nin önde gelen şirketlerinden olan Kayseri Şeker Fabrikası KAP üzerinden özel durum açıklamasında TSE'den aldığı belgeyi duyurdu. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde…

KAP üzerinden açıkladı! Sektöründe bu belgeye sahip ilk ve tek şirket

Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da işlem gören Kayseri Şeker Fabrikası Kamu Aydınlatma Platformu üzerinden özel durum açıklamasında bulunarak "Sürdürülebilir Güvenli Üretim Belgesi" aldığını duyurdu.
"Sürdürülebilir Güvenli Üretim Belgesi" alan Kayseri Şeker Fabrikası, "Şeker ve Şekerli Ürünler" sektöründe bu belgeye sahip ilk ve tek şirket oldu.
Kayseri Şeker Fabrikası’nın KAP üzerinden yayınladığı özel durum açıklaması şu şekilde; “09-13 Ekim 2023 tarihinde Türk Standartları Enstitüsü tarafından "Sürdürülebilir Güvenli Üretim İçin Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu" kapsamında gerçekleştirilen denetim neticesinde şirketimiz "Sürdürülebilir Güvenli Üretim Belgesi" almaya hak kazanarak "Şeker ve Şekerli Ürünler" sektöründe bu belgeye sahip ilk ve tek şirket olmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Kayseri Şeker Fabrikası KAP üzerinden yaptığı özel durum açıklaması için TIKLAYINIZ