İYİ Partili aday belediye önünden vatandaşa seslendi

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan adayı Yurder Şahin, Kocasinan Belediye önünde bir açıklama yaparak vatandaşlara seslendi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
İYİ Partili aday belediye önünden vatandaşa seslendi
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İyi Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Yurder Şahin, Kocasinan İlçe Başkanı Nazlı Özsoy Şahin ve Meclis üyesi adayları ile birlikte Kocasinan Belediyesi önünde açıklama yaptı. 

Şahin, uzun zamandır sahada vatandaşlar ile iç içe olduklarını vurgulayarak “ Artık değişime saatler kaldı. Özgün ve uygulanabilir projelerimiz ile belediyecilik anlayışında öncü ilçe olmaya geliyoruz. Yediden yetmişe hitap eden projelerimiz Kocasinan’ımızı en ileriye taşıyacak. Yükselmenin sınırı yoktur. Biz bunun bilincinde olarak çalışmalarımızı her daim daha ileriye taşıyacağız. Genciyle, yaşlısıyla, çiftçisiyle emeklisiyle kol kola çalışarak güzel günleri birlikte var edeceğiz. Projelerimiz insan odaklı projeler.  Aslına bakarsak hepimizin sorunlarına çözüm sunan projeler. Mevcut belediyelerin vatandaşların taleplerini karşılayamadıkları ortada. Değişim isteği inkâr edilemeyecek bir hakikat. Hakikat ateşi yanıyor. Biz bu ateşi sahalarda gördük. Vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunları, yerel belediyelerden beklentilerini gözlerimizle gördük, kulaklarımızla duyduk. Kocasinan hak ettiği hizmeti bizimle alacak. Biz hazırız. O güneş 1 Nisan sabahı Kocasinan’dan doğacak. Sözümüz söz aydınlık yarınlar kol kola birlikte yürüyeceğiz! Aydınlık yarınların mimarı biz olacağız.” dedi.