İYİ Parti Talas İlçe Başkanı istifa etti… İşte sebebi…

İyi Parti Talas İlçe Başkanı Osman Haymana istifa etti. Haymana istifa sebebi olarak bakın neyi gösterdi? Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

İYİ Parti Talas İlçe Başkanı istifa etti… İşte sebebi…
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

İyi Parti Talas İlçe Başkanı Avukat Osman Haymana görevinden istifa etti. İstifasını yazılı bir açıklama ile paylaşan Haymana, Parti Genel İdare Kurulu tarafından tavsiye kararı üzerine istifa ettiğini söyledi. 

'Aday adayı olacağım'
Haymana açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Kuruluşundan beri üyesi olduğum, Kurucu-Seçilmiş-Atanmış ilçe Başkanlığı, il Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulunduğum, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkan Adaylığı yaptığım, çok zorlu mücadele ve emeklerle bugünlere getirdiğimiz İyi Partimizin, Genel idare Kurulu tarafından alınan tavsiye kararı, Parti Tüzüğümüz ve Siyasi Partiler Kanunu gereğince, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde aday adayı olmam nedeniyle, iyi Parti Talas ilçe Başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Gereğini saygıyla arz ve talep ederim.”
İYİ Parti Talas İlçe Başkanı istifa etti… İşte sebebi…