İstifa etmişti! Yeniden göreve getirildi!

Melikgazi'deki görevinden görevinden geçtiğimiz yıl, işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek, istifa eden Ahmet Bozbey, yeniden göreve getirildi. Detaylar Kayseri haber bülteninde.

İstifa etmişti! Yeniden göreve getirildi!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri'nin Kadınlar Basketbol Super Ligi ekiplerinden Melikgazi Kayseri Basketbol Kulübü 2'nci Başkanı  olarak görev yapan Ahmet Bozbey, geçtiğimiz yıl Eylül ayında takımdaki bu görevinden istifa etmişti.
İŞLERİNİN YOĞUNLUĞUNU GEREKÇE GÖSTERMİŞTİ
18 yıl Kayseri Basketbolda önce Genel Menajer daha sonra ikinci Baskan olarak gorev yapan Bozbey, işlerinin yoğunluğunu gerekçe göstererek, takımdan ayrılmıştı. Bozbey, geçen yıl Eylül ayında yaptığı istifa açıklamasında, "Yıllardır büyük keyifle  yürüttüğüm, ekip arkadaşlarımla çok zorlu dönemler atlatıp bir şekilde kulübü ayakta tuttuğumuz için çok mutluyum. Her zaman bir parçası olmaktan gurur duyduğum takımıma yürekten başarılar diliyorum" demiş ve görev yapan isimlere, kendine destek verenlere teşekkür etmişti. 
İstifa etmişti! Yeniden göreve getirildi!
GERİ DÖNDÜ
Bozbey ile ilgili dikkat çeken bir gelişme daha yaşandı. Eylül'de istifa eden Bozbey, bir yıllık aranın ardından yine Eylül ayında göreve geldi. Ahmet Bozbey yeniden takıma geri döndü.
2010'DA DA İSTİFA ETMİŞ İKİ AY SONRA GERİ GELMİŞTİ
Bozbey 2010 yılında da Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından o dönem Panküp Kayseri Şeker olan takımda genel menajerlik görevinden önce istifa etmiş , iki ay sonrada yeniden bu göreve getirilmişti.
PEKİ NE GÖREV ALACAK?
Kayseri Basketbol'dan konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, "Yeniden Hoşgeldin! Daha önce kulübümüzde 18 sene görev yapmış olan Ahmet Bozbey,  Sportif Direktör olarak göreve getirilmiştir. Kendisine Hoşgeldin diyor, başarılar diliyoruz" denildi.

İstifa etmişti! Yeniden göreve getirildi!