İş arayanlar dikkat! 10 kişi alınacak

Kayseri'de iş arayanlar dikkat. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir firma daha personel alımı yapacak. Detaylar Kayseri Olay haber merkezince derlediğimiz Kayseri haber bülteninde.

İş arayanlar dikkat! 10 kişi alınacak
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Kayseri Çalışma Ve İş Kurumu Müdürlüğü, kentte iş arayanlar ile işverenler arasında köprü kurmaya devam ediyor. İş arayan vatandaşlar İŞKUR üzerinden yapılan ilanları yakından takip ediyor. Bu çerçevede İŞKUR kentte faaliyet gösteren bir firmanın daha personel alımına ilişkin ilan paylaştı. 

İş arayanlar dikkat! 10 kişi alınacak

Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Modern Oluklu Mukavva A.Ş. eleman alımı yapacak. Mukavva ve karton üretimi yapan Modern Ambalaj, üretim sürecinde çalıştırılmak üzere 10 kişilik üretim işçisi ve kalite kontrol personeli alacak. 25-35 yaş arasında kadın, en az lise mezunu eleman alımı yapacak firmanın görüşmeleri 9 Temmuz Salı günü Kayseri İŞKUR İl Müdürlüğünde gerçekleştirilecek. 

İş arayanlar dikkat! 10 kişi alınacak

Modern Ambalaj hakkında:

Modern Ambalaj, Eren Holding Kâğıt Grubunu entegre bir yapıya kavuşturmak üzere Modern Karton tarafından üretilen kağıtların ambalaja dönüştürülmesi amacıyla 1997 yılında Eren Kâğıt ve Modern Karton’la beraber Çorlu Kampüsünde üretime başladı.

2024 yılı itibariyle, Kayseri, Çorlu, Manisa, Gebze, Eskişehir, İstanbul, Bursa ve Sakarya’da faaliyet gösteren toplam 8 tesiste, yaklaşık 2.750 çalışanla 308.000 m2 kapalı alanda 1.000.000 ton üretim kapasitesiyle oluklu mukavva ambalaj sektöründe lider konumunda bulunuyor.

İş arayanlar dikkat! 10 kişi alınacak