'İnsanlarımızın Hamasi Sözlere Verecek 5 Yılı Daha Kalmamış'

CHP Kayseri Milletvekili Adayı ve aynı zamanda Saadet Partisi (SP) Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, seçim çalışmaları kapsamında Bünyan'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

'İnsanlarımızın Hamasi Sözlere Verecek 5 Yılı Daha Kalmamış'
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Milletvekili Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan, seçim çalışmaları kapsamında Bünyan’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
'İnsanlarımızın Hamasi Sözlere Verecek 5 Yılı Daha Kalmamış'
 Gittikleri her yerde yoğun ilgiyle karşılaştıklarını ve insanların kendilerine yaşadıkları sorunları anlatıp umutla çözüm beklediğini gözlemlediklerini belirten Arıkan, şunları kaydetti: Bünyan İlçemizi ziyaret edip hemşerilerimizle bir araya geldik.  Öncelikle bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alaka için teşekkür ederim.  Bünyan'ımız 20 yılda o kadar çok dert biriktirmiş ki; artık dayanacak gücü de, hamasi sözlere verecek bir beş yılı da kalmamış. Bünyan kararını çoktan vermiş. 14 Mayıs’ta Bünyanlı vatandaşlarımızla birlikte yürüyeceğiz ve tüm sorunları çözeceğiz inşallah. Aslında bu sadece Bünyan için değil şehrimizin, ülkemizin tamamı için geçerli bir durum. Seçim çalışmalarımız kapsamında toplumun her kesimini ziyaret edip sorunlarını dinliyor ve iktidara geldiğimizde hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için notlarımızı alıyoruz. Şunu çok net bir şekilde görebiliyoruz; insanlarımızın hamasi sözlere verecek beş yılı daha kalmamış. Somut adımlar atılmasını ve yaşanan ekonomi ve adalet başta olmak üzere sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulunmasını bekliyor. İnşallah Millet İttifakı olarak bunu biz gerçekleştireceğiz. Vatandaşlarımız Millet İttifakı iktidarında huzur, barış, saadet ve refaha kavuşacak. Bunun teminatı ve sözünü veriyoruz.
'İnsanlarımızın Hamasi Sözlere Verecek 5 Yılı Daha Kalmamış'