İçinde kütüphane, bahar evi, atölye, kreş, kafeterya ve fitness merkezi olacak! Sona gelindi...

Melikgazi ilçesine bağlı Gülük mahallesinde yapımına devam edilen Gülük Sosyal Tesisi'nde sona yaklaşıldı. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde

İçinde kütüphane, bahar evi, atölye, kreş, kafeterya ve fitness merkezi olacak! Sona gelindi...
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Melikgazi Belediyesi, Gülük Mahallesi’nde bölgenin ihtiyacını karşılayacak olan içinde Akıl Küpü Kütüphanesi ile İkinci Bahar Evi, MELMEK atölyeleri, kreş, kafeterya ve fitness gibi birçok alanın bulunduğu Gülük Sosyal Tesisi’nde sona yaklaşıyor.

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, "Melikgazi’mizde hayata geçirdiğimiz birçok hizmetimiz ile bu ilçede yaşamak bir ayrıcalıktır. Sosyal tesisimiz her yaş grubuna hitap ediyor. İçinde Akıl Küpü Kütüphanesi ile İkinci Bahar Evi, MELMEK atölyeleri, kreş, kafeterya ve fitness gibi birçok alan yer alıyor. Burası gerçekten farklı bir proje oldu. Binanın ortası kreş olacak, üst katlarda da MELMEK eğitimlerinin verileceği sınıflar ve kütüphanenin olduğu çok güzel bir merkez olacak. Sosyal tesise gelen kadınlar çocuklarını gönül rahatlığıyla kreşimize bırakıp sporuna veya kursuna girebilecek. Burası Gülük Mahallemize farklı bir değer katacak ve çok güzel bir tesis olacak. Bu bölgenin ihtiyacını karşılayacak bir sosyal tesis olacak. Hayırlı olmasını dilerim. İnşallah yeni dönemde de hemşehrilerimiz için yeni, farklı ve faydalı projeler üretmeye devam edeceğiz" dedi.