Hikmet Şahan son yolculuğuna uğurlandı!

Gençlik Spor eski İl Müdürü Yahya Şahan'ın babası Hikmet Şahan son yolculuğuna uğurlandı. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde

Hikmet Şahan son yolculuğuna uğurlandı!
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Gençlik Spor eski İl Müdürü Yahya Şahan'ın babası Hikmet Şahan son yolculuğuna uğurlandı. Şahan bugün öğle namazına müteakip Mimarsinan Merkez Camiinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. 

Cenazeye, kapanan Erkilet Belediyesi'nin son Belediye Başkanı eski AK Partili Mehmet Şereflioğlu da katıldı.Hikmet Şahan son yolculuğuna uğurlandı!Cenazeyi Hikmet Şahan'ın akrabası olan Mustafa Okur sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu. Okur yaptığı açıklamada: "Eniştem HİKMET ŞAHAN'ın cenazesine katılan tüm dostlara, katılmak isteyip de katılamayanlara, sosyal medyadan acımıza ortak olan, telefonla taziyelerini ileten, şahsen gelme zahmetinde bulunanlara  teşekkür ederim. Allah rahmet eylesin, makamı cennet olsun. Amin..." ifadelerine yer verdi.Hikmet Şahan son yolculuğuna uğurlandı!Merhuma Allah'tan rahmet , yakınlarına, sevenlerine ve acılı ailesine de başsağlığı dileriz.