Herkes bu anı konuşuyor - Kayserispor Haberleri

Kayserispor, uzun süreli transfer yasağının ardından yeni oyuncularına imzayı attırdı. Takımın itici gücü olan Kapalı Kale de yeni transferleri davet etti ve tribünde büyük şov yapıldı. Detaylar Kayseri Olay Haberin Kayseri haberinde…

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Herkes bu anı konuşuyor - Kayserispor Haberleri

Kayserispor, 605 günlük transfer yasağının ardından yeni oyunculara imzayı attırdı. Kadrosunu güçlendiren Sarı-Kırmızılılar, taraftarla buluştu. Yeni transferler, lisans işlemlerinin maç saatine yetişmemesinden dolayı forma giyemezken, Kapalı Kale, futbolculara büyük bir jest yaptı. Kuzey Alt Tribünü’nde, adeta görsel bir şov yapıldı.
Maç öncesinde düzenlenen tanıtım etkinliği, büyük bir coşkuyla geçti. Takımının medya ekibi tarafından bu özel anlar, görüntülendi. Kayserispor'un yeni transferleri taraftarlarıyla buluştu. Gaziantep FK maçı öncesi gerçekleşen büyük buluşma, yeni oyuncularla taraftarın kaynaşmasına neden oldu. Futbolcular kendilerine gösterilen ilgiye karşın, mutluluk içinde, büyük bir camiaya geldiklerini gördü. 

Herkes bu anı konuşuyor - Kayserispor Haberleri

Julian Jeanvier, Hasan Ali Kaldırım, Aylton Boa Morte, Onurcan Piri, Kartal Kayra Yılmaz, Stephane Cedric Bahoken ve Yiğit Emre Çeltik gibi yeni transferler, taraftarların coşkusunu ve sevgisini tecrübe etti. Taraftarlar da yeni oyuncuların bağrına bastı ve büyük bir sevinç gösterisinde bulundu.

Herkes bu anı konuşuyor - Kayserispor Haberleri

Kayserispor, transfer yasağının geride kalmasının ardından güçlü bir kadro oluşturma yolunda büyük bir adım attı. Yeni transferler, ligin 6. Haftasında Beşiktaş deplasmanında forma giyebilecek. Futbolcular taraftara üçlü çektirdi ve ardından da karşılıklı sarı-kırmızı tezahüratları stadyumu inletti.