'Hepsine yürekten teşekkür ediyorum'

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Zabıta Teşkilatı'nın 197. kuruluş yıl dönümünde zabıta personeliyle bir araya geldi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde...

'Hepsine yürekten teşekkür ediyorum'

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Zabıta Teşkilatı’nın 197. kuruluş yıl dönümünde zabıta personeliyle bir araya geldi.

Özverili çalışmalarından dolayı Zabıta Müdürlüğü personeline teşekkür ederek hediye takdim eden Başkan Esat Öztürk, “Zabıta Teşkilatımızın 197. Kuruluş yıldönümü vesilesiyle Zabıta Müdürlüğümüz ile bir aradayız. Yıldönümleri kutlu olsun. Zabıta Müdürümüz ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Belediyelerin olmazsa olmazı Zabıta Teşkilatımız, vatandaşlarımıza mutluluk ve esenlik hizmeti sunmaktır. Zabıta hizmeti belediyenin en önemli hizmetlerinden birisidir. Zabıta teşkilatımızın çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Yahyalı Belediyesi Zabıta Müdürlüğümüz gerek sel felaketinde gerekse pandemi döneminde bizim gözümüz kulağımız yürüyen ayağımız oldu. Yatalak hastalarımızın evine hasta yatağı götürecek kadar gönüllere hitap ediyorlar. Hepsine yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Öztürk konuşmasının ardından zabıta personellerine hediyelerini takdim etti.

'Hepsine yürekten teşekkür ediyorum'
'Hepsine yürekten teşekkür ediyorum'