Hacılar Erciyesspor yoluna Susamış ile devam ediyor

Hacılar Erciyesspor Kulübü'nün tüm faaliyetlerinin başına Mehmet Susamış getirildi. Susamış ile imzalar atılırken Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, başarılar diledi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde.

Hacılar Erciyesspor yoluna Susamış ile devam ediyor

Hacılar Erciyesspor takımı BAL'da istenileni vermemesi nedeniyle bir alt ligde mücadelesine devam edecek. Takımdaki yaşanan sportif anlamdaki gelişmelere değinen Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, “Mehmet Susamış Hocamız ile birlikte genç ve dinamik bir A takımı kurma çalışmalarımız devam ediyor. Hacılarımızı bir futbol ve spor merkezi yapma çalışmalarımıza ara vermeden gayretle devam ediyoruz. Hacılar'ımızın ve Kayseri'mizin gençlerine ve çocuklarına, güzel tesislerimizde ve deneyimli ekiplerle en iyi şekilde spor hizmeti ve eğitimi sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda, elimizden gelen ne varsa yapacağız” dedi.

Hacılar Erciyesspor Başkanı Yusuf Hakan Özdemir ise yaptığı açıklamada; "A Takım yapılanma çalışmalarına da başladık. Yakında A takım antrenmanlarımız başlayacak. Amacımız hem spor faaliyetlerinde başarılar elde etmek hem de gençlerimize sahip çıkmak olacak. Mehmet Susamış Hocamız önderliğinde yapılan bu yeni oluşumun hocamıza, Hacılarımıza ve Hacılar Erciyesspor camiamıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz" dedi.