Hacı Ali Tandoğan:

Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası Başkan Adayı Hacı Ali Tandoğan genç, dinamik ve sektörün içerisinden gelen samimi yönetim kadrosu ile ihracat rekorları kıran mobilya sektörünü çok daha iyi noktalara getirmek için yönetime talip olduklarını söyledi.

Hacı Ali Tandoğan:
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Yönetim ve denetim listesini oluştururken hassas davrandıklarını belirten Tandoğan, "Ekip arkadaşlarımızın tamamı sektörün içerisinden ve sorunlarına da çözümüne de vakıf genç ve dinamik bir ekip. Sektörden olmayan ya da bu işi faal olarak yapmayan bir arkadaşımızı listemize yazmadık. Listemiz oluştururken mobilya üretimi yapan Sanayi bölgelerimizin tamamından temsilci olmasına önem verdik. Tüm arkadaşlarımız faal olarak üretim ve ticaretin içerisinde olan ve sektöre katkı sağlamanın heyecanı içerisinde olan samimi bir ekibiz.  Son dönemde ihracat rekorları kıran ve ülke genelinde söz sahibi olan sektörümüzü daha da iyi noktalara getirmek için iyi bir ekip oluşturmuş bulunuyoruz.

Önemli projeleri şehrimize ve sektörümüze kazandırabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Makam ve mevki kapmak için değil, hizmet etmek için yola çıkmış bulunuyoruz. Bizlere inanarak yol arkadaşlığı yapacak olan bu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu şehre ve sektöre hizmet ettirmeyi Cenabı Allah bizlere nasip etsin" şeklinde konuştu.

Bakmadan Geçme