'Gönlünüz refah olsun'

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Abdullah Turaç'tan yerel seçim açıklaması. Turaç, 'Yeniden Refah Partisi seçimlerde büyük sürprize hazırlanıyor' dedi. Detaylar Kayseri Olay'ın Kayseri haberinde

'Gönlünüz refah olsun'
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Abdullah Turaç'tan yerel seçim açıklaması. Turaç, 'Yeniden Refah Partisi seçimlerde büyük sürprize hazırlanıyor' dedi. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın ittifak kararı sonrası Yeniden Refah Partisi bütün seçim bölgelerinde kendi adayları ile seçime gireceğini açıkladı.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Abdullah Turaç geçmiş dönemde Belediye Başkanlığı, Milletvekilliği yapmış isimlerin de aday gösterilmesi ile partinin büyük bir rüzgar yakaladığını ve Yeniden Refah Partisi'nin seçimlerin iddalı partilerinden biri haline geldiğini dile getirdi.

Abdullah Turaç yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı: "Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan teşkilatımızın yüzde 95'inin ve aziz milletimizin seçimlere bağımsız ve kendi adaylarımız ile girmemizi istediğini ifade etti ve bu yönde karar aldı. Bizlerde yapılan görüşmelerde aynı görüşleri savunmuştuk. Sahaya çıktığımızda toplumun her kesiminden bizlere bu yönde talep geldi. Vatandaşın sesine kulak veren partimiz bu yönde karar aldı. Yeniden Refah Partisi olarak bizler kendimize düşeni yapıyor toplum için hayırlı hizmetler yapacağına inandığımız isimleri aday olarak gösteriyoruz. Vatandaşımızın da gönlü refah olsun tereddüt etmeden adaylarımıza oy versin. Vatandaşımız adaylarımıza oy vererek memleketine ve ahlakına sahip çıksın. Ahlaklı belediyecilik için artık Yeniden Refah var. Bizler kamu imkanı olmadan, rantçıların desteği olmadan sadece kendi imkanları ile seçim çalışması yapan memleket ve hizmet aşığı bireyleriz. Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu bilinci ile seçilen bütün adaylarımız memleketimize hizmet edecektir. Vatandaşlarımızdan isteğim desteklerini esirgemesinler bu hak yolunda ki mücadelede bizlere oyları ile destek olsunlar. Çalışmalardan haberdar olmak için partimizin sosyal medya hesaplarını takip edebilir, il ve ilçe binalarımızdan bilgi alabilirler. Herkes bilsin ki Yeniden Refah geliyor."

'Gönlünüz refah olsun'