Genç, istifa eden il başkanını ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, ilçeleri ziyaret etti. Genç'in ilçe ziyaretleri sırasında, istifa eden il başkanını da ziyaret etmesi dikkat çekti. Ayrıntılar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız haber bülteninde…

Genç, istifa eden il başkanını ziyaret etti
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

Meclis tatiliyle birlikte Kayseri’ye gelen CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, bugününü ilçelere ayırdı. İncesu, Yeşilhisar ve Yahyalı ilçe örgütlerini ziyaret ederek, partililerle buluşan Genç, vatandaşların da sorunlarını dinledi.

Genç, istifa eden il başkanını ziyaret etti

Yeşilhisar’da üreticilerin sorunlarına dikkat çeken Genç, “İlçenin en önemli geçim kaynaklarından olan patates ve kabak çekirdeği bu sene para etmedi, çiftçi zararda. Örgütümüzle birlikte Yeşilhisar’ın her sonunu gündeme getirmeye, hemşehrilerimizin seslerine ses olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Genç, istifa eden il başkanını ziyaret etti
Yahyalı’da ilçe Başkanı Bünyamin Sürmeli ve partililerle bir araya gelen Genç, 14-28 Mayıs seçimlerinde CHP İl Başkanı olarak görev yapan, seçimlerin ardından da bu görevinden istifa eden Adil Demir’i iş yerinde ziyaret etmeyi ihmal etmedi. 
Genç, ziyaretleri sosyal medya paylaşımlarıyla da takipçilerine duyurdu.