Genç, ERÜ'ye neden gitti?

CHP Kayseri Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu üyesi Aşkın Genç ERÜ'ye gitti. Genç katıldığı açılışı yaptığı paylaşım ile duyurdu. Detaylar Kayseri Olay Gazetesi olarak hazırladığımız Kayseri haber bültenimizde...

Genç, ERÜ'ye neden gitti?
TAKİP ET >> Google News ile Takip Et

CHP Kayseri Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu üyesi Aşkın Genç ERÜ'ye gitti. Genç katıldığı açılışı yaptığı paylaşım ile duyurdu. Genç sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile ERÜ hocalarına da teşekkür etti.

Vekil Genç yaptığı yazılı açıklamada ise: "Erciyes Üniversitesi ev sahipliğinde yapılan Uluslararası Astronomi Birliği, Türkiye ve İran işbirliği ile gerçekleştirilen 'Radio Astronomi 2023' çalışmalarının açılışına Milli Savunma Komisyonu üyesi olarak katılım sağladık. Bu tip çalışmaların ilimizde gerçekleştiriliyor olmasından son derece memnun olduğumu ifade ederek, kıymetli hocalarımıza çok teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi. Genç, ERÜ'ye neden gitti?Bir diğer yandan ERÜ Rektörü Fatih Altun ise dün yaptığı yazılı açıklama ile 'Uygulamalı Radyo Astronomi Çalıştayı'nın başladığını duyurmuştu.

Rektör Altun yaptığı açıklamada: "Üniversitemiz, Uluslararası Astronomi Birliği, Türk Astronomi Derneği ve İran Temel Bilimler Araştırma Enstitüsü'nün paydaşlığında düzenlenen 'Uygulamalı Radyo Astronomi Çalıştayı' başladı. İfadelerine yer vermişti. 
Genç, ERÜ'ye neden gitti?